I Piskie Konfrontacje Poetyckie

Piski Dom Kultury zaprasza do udziału w I Piskich Konfrontacjach Poetyckich. Od piątku przez trzy dni w PDK i bibliotece odbywać się będą warsztaty i spotkania autorskie. W koncertach gwiazd wystąpią Krzysztof Napiórkowski i Jarosław „Jar” Chojnacki.

Konfrontacje, już w piątek o godz. 19 otworzy koncert Krzysztofa Napiórkowskiego. W sobotę od godz. 11 w Piskim Domu Kultury i w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu ruszą warsztaty muzyczne i literackie. Zajęcia muzyczne w PDK poprowadzi Jarosław „Jar” Chojnacki, lokalnych poetów i pisarzy pod swoje skrzydła w bibliotece wezmą Leszek Żuliński i Tomasz Jasturn.

Sobota będzie też okazją do spotkań autorskich. Na scenie PDK zobaczymy spektakl „Kroki w ciemności” w reżyserii Marty Chrzanowskiej. Wieczór zakończy poetycki slam im. Kautka. Na sobotnie wydarzenia wstęp wolny.

Niedziela, to kontynuacja spotkań autorskich. Trzy dni z poezją, literaturą i muzyką zakończy koncert Jarosława Chojnackiego. Bilety na koncerty w cenie 10 zł można nabyć w Informacji Turystycznej PDK.