Marihuana w pudełkach po butach

Tym razem piscy kryminalni ujawnili blisko 150 porcji marihuany. Mieszkaniec gminy Orzysz narkotyki trzymał w mieszkaniu w pudełkach po butach.

Piscy kryminalni zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o posiadanie środków odurzających. W mieszkaniu 30-letniego mieszkańca gminy Orzysz ujawniono blisko 150 porcji marihuany. Susz roślinny schowany był w pudełkach po butach.

To już kolejna osoba zatrzymana w ciągu ostatnich kilku dni. Tym razem narkotyki, susz roślinny ujawniono w mieszkaniu 30-letniego mieszkańca gminy Orzysz. Policjanci zabezpieczyli tam prawie 150 porcji marihuany.

Mężczyzna ukrył susz roślinny w dwóch pudełkach po butach. Jedno z nich funkcjonariusze znaleźli na szafie w pokoju, a drugie schowane było za drzwiami balkonowymi. W mieszkaniu 30-latka policjanci zabezpieczyli też ponad 2 tysiące złotych. Pieniądze zabezpieczono na poczet przyszłej kary.

Mężczyzna przyznał, że znaleziona przez nich marihuana należy do niego. Jak twierdził, pochodzi ona z przydomowej uprawy, którą właśnie ściął i zaczął suszyć. Jeśli dalsze analizy potwierdzą, że znaleziony przez policjantów susz roślinny to marihuana, 30-latkowi grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.