Sikorowscy i Malajkat na długi weekend

Długi weekend w Praniu znów zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W sobotę na scenie leśniczówki wystąpią Andrzej Sikorowski z córką Mają. W niedzielę poezję K.I. Gałczyńskiego wysłuchamy w interpretacji Wojciecha Malajkata.

Sprawa rodzinna, to tytuł drugiej płyty duetu Andrzeja Sikorowskiego, który swe muzyczno poetyckie pasje zaszczepił swojej córce Mai. Duetowi rodzinnemu na gitarze towarzyszył będzie Jacek Królik. Jak mówi lider „Grupy pod Budą” zapraszamy do „patologicznego” świata Sikorowskich bez laptopów, kompów i surfowania w necie. Wszyscy, którzy lubią chłonąć czystą muzykę powinni więc zawitać w sobotę do Prania. Początek koncertu godz. 18. Bilety 40 zł.

Po sobotnim rodzinnym koncercie w niedzielę Pranie szykuje kolejną atrakcję. W cyklu „Muzyka u Gałczyńskiego” poezję K.I. Gałczyńskiego usłyszymy w interpretacji Wojciecha Malajkata. Aktorowi muzycznie towarzyszyć będą Karol Szymanowski- wibrafon oraz Wojciech Milewski – harmonijka, trąbka. Dobór artystów czyli duet Ka&Wo oznacza, że nastrojową puszczańską poezję ozdobią standardy jazzowe. Ciekawych do smakowania takiej mieszanki scena leśniczówki zaprasza w niedzielę, godz. 17. Bilety 12 zł ulgowy i dla rodzin z dziećmi, normalny 17 zł.