Ula Jankowska w finale Miss Polski 2016

Zobacz galerię
3 zdjęć
Ula Jankowska w finale Miss Polski 2016

Ula Jankowska w finale Miss Polski 2016

Ula Jankowska w finale Miss Polski 2016

Nasze prognozy okazały się trafne. Urszula Jankowska z Trzonek pod Piszem weszła do Finału Miss Polski 2016 – Korona coraz bliżej.

Wczoraj wieczorem (24 czerwca) w Kozienicach rozstrzygnął się półfinał konkursu piękności Miss Polski 2016 oraz finał Miss Polski Nastolatek. Tak jak przewidywaliśmy Urszula Jankowska i tym razem zyskała uznanie jury i internautów i przeszła do finału.

– Kochani dzięki Waszej pomocy Ula w finale Miss Polski!!! Serdecznie dziękujemy za wsparcie!!! – taki wpis pojawił się wczoraj na facebooku mamy Uli, Haliny Jankowskiej.

W półfinale o miejsce wśród 24 najpiękniejszych Polek rywalizowało 40 kandydatek. Ostateczną decyzję o wyborze 24 finalistek podjęło jury, w którym zasiadła między innymi Magdalena Bieńkowska Miss Polski 2015 i Rafał Jonkisz Mister Polski 2015. Kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki przez kolejne miesiące czekam ciężka praca, która zakończy się podczas finałowej gali w grudniu. To właśnie wtedy w sercu gór – Krynicy Zdrój, poznamy nową Miss Polski 2016.

Fot. www.misspolski.pl