Piszanka Miss Polski–zagłosuj na Urszulę Jankowską

W piątek Urszula Jankowska z Trzonek powalczy o wejście do finału Miss Polski 2016. Tak dużych szans na zdobycie korony najpiękniejszej Polki nie miała jeszcze żadna Piszanka – oddajmy na Ulę swój głos.

Miss Juwenaliów UWM 2012 r-w konkursach piękności Urszula Jankowska z Trzonek pod Piszem sięga po najwyższe tytuły. Podobnie jest również i w tym roku, gdy zdobywając koronę I Wicemiss Warmii i Mazur weszła do ćwierćfinału Miss Polski 2016 i gładko zakwalifikowała się do półfinału.

Obecnie 40 półfinalistek Miss Polski 2016 na zgrupowaniu w Kozienicach przygotowuje się do gali, która odbędzie się już w piątek. Pewne jest, że wśród nich są 24 najpiękniejsze, które wejdą do Wielkiego Finału Miss Polski 2016! Ula, co już kilkakrotnie potwierdzało jury ma duże szanse na finał.

Transmisję gali półfinałowej będzie można śledzić na żywo wprost z Amfiteatru w Kozienicach. Piątek (24 czerwca) godz. 22 telewizyjna czwórka. Do tego, by korona Miss Polski znalazła się na wyciągnięcie ręki dziewczyny z Pisza potrzebne są też Wasze głosy.

Na Fanpage Uli można głosować – tutaj.

Jankowska 3
Fot. Robert Kobyliński / missmazur.eu