Traktor z płonącą przyczepą

Polskie drogi nie przestają zaskakiwać nas osobliwościami. Pod Ełkiem, drogą krajową E65, poruszał się traktor i ciągnął za sobą przyczepę buchającą płomieniami i kłębami dymu.

Niecodzienny filmik killka dni temu zarejestrowali telefonem mieszkańcy naszego regionu. Trasą Ełk – Olecko na odcinku Wityny – Oracze, jechał traktor z płonącą przyczepą siana. Filmik stał się hitem internetu. Nagranie opublikowano na portalu www.wykop.pl i www.youtube.pl. Uwaga filmik zawiera niecenzuralne słowa.

Internauci dosyć ciekawie komentują niecodzienne zdarzenie. „Wy myślicie że to tak prosto ugasić jak nie ma gaśnicy? Nawet gaśnicą tego nie ugasisz bo potrzeba by było gaśnic samochodowych co najmniej 6 . I to przyczepa jednoosiowa nie wiadomo na którą stronę to siano by spadło. Może na kierowcę, a może do tyłu na asfalt. W każdym razie kierowca za późno się zorientował że się pali” – skomentował Nocne Cienie. Inny internauta bodyy stylee napisał. „Miałem identyczną sytuacje 🙂 po drodze spadło wiele snopków + podpalone przydrożne drzewa 🙂 ogólnie fajna atrakcja”. „Czy to efekt samozapłonu siana jeszcze mokrego? Do tego sprasowane, :/ . Suszyć trzeba tak jak trzeba. Albo smartfon z czujnikiem wilgotności, powinny być takie z opcją ,,siano such’e – prasa w ruch” – wymyślił kolejny komentator o niku Jan Pawelec