Remis Znicza na zakończenie sezonu

Znicz Biała Piska podzielił się punktami w wyjazdowym meczu z ŁKS Łomża. Zespół z powiatu piskiego zakończy rywalizację w III lidze na 9. lub 10 pozycji.

Remisem 1:1 zakończył sezon Znicz Biała Piska, który w niedzielę rozegrał ostatnie spotkanie ligowe.  Rywalem był ŁKS Łomża. Gospodarze, pewni utrzymania, wybiegli na boisko w nieco rezerwowym składzie, ale byli równorzędnym rywalem.

Znicz objął prowadzenie w 32. minucie, gdy rzut karny na gola zamienił Karol Drągowski. Sędzia podyktował jedenastkę za faul Pawła Wasiulewskiego na Mateuszu Romachowie. Gospodarze odpowiedzieli golem na 1:1 kilkanaście minut przed końcem, gdy Paweł Rudniew skapitulował po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego.

Znicz sezon zakończy na 9. lub 10. pozycji. W 34. kolejce Znicz dostanie punkty walkowerem za mecz z Olimpią Olsztynek. Zespół z Białej Piskiej ma zagwarantowane jeszcze trzy punkty, ale będąca tuż za nim Wissa Szczuczyn w ostatnim tygodniu rozegra dwa spotkania i jeśli zanotuje dwa zwycięstwa, będzie miała lepszy bilans.