Zagrają finały w Warszawie

Drużyna Iskierki, którą tworzą uczennice Publicznego Gimnazjum w Białej Piskiej, zakwalifikowała się do makroregionalnego finału ogólnopolskich rozgrywek Coca-Cola Cup. Dziewczęta przebrnęły trzy etapy eliminacji wojewódzkich.

Z rywalkami z Miłek, Wydmin i Węgorzewa o prawo udziału w finale makroregionalnym rozgrywek Coca-Cola Cup w Warszawie walczyły reprezentantki Publicznego Gimnazjum w Białej Piskiej. Drużyna Iskierki wygrała zmagania w trzecim etapie eliminacji, choć nie obyło się bez problemów.

Podopieczne Krzysztofa Suchwałko zaczęły turniej od zwycięstwa 1:0 z Węgorzewem, ale w kolejnym występie uległy 0:1 Miłkom. O wszystkim decydował ostatni mecz z Wydminami. Zespół z Białej Piskiej potrzebował do awansu wygranej i osiągnął cel naprawdę efektownie. Ozdobą meczu wygranego 4:0 było trafienie z rzutu wolnego, którego autorką była Julia Piwko.

W Warszawie Iskierki zagrają z zespołami z województw podlaskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Awans do finału ogólnopolskiego wywalczą cztery najlepsze zespoły.

Skład:
Julia Piwko, Martyna Radziemska, Natalia Świderska, Natalia Sierzputowska  , Daria Jabłońska, Klaudia Gutowska, Ewelina Lendzioszek, Angelika Piasecka, Paulina Zielińska, Wiktoria Grygorowicz – trener Krzysztof Suchwałko