Z Jagiellonią II o zwycięstwo

Zaległe spotkanie z Jagiellonią II Białystok to ostatnia szansa, by powalczyć jeszcze o zachowanie III-ligowego bytu. Znicz Biała Piska stoi pod ścianą, a nadzieję przedłużyć może tylko zwycięstwo.

Dzisiaj odbędzie się zaległe spotkanie 21. kolejki III ligi pomiędzy Zniczem Biała Piska i Jagiellonią II Białystok. Dla gospodarzy to mecz o wszystko, bo szanse na utrzymanie w III lidze przedłuży tylko zwycięstwo. Początek o godz. 17.

Znicz na wiosnę spisuje się bardzo słabo. W lidze zanotował jedno zwycięstwo, trzy remisy i pięć porażek, a dodatkowo odpadł z rywalizacji o Wojewódzki Puchar Polski. W sobotnim meczu 29. kolejki Znicz zremisował 0:0 na wyjeździe z Romintą Gołdap, przerywając serię czterech porażek z rzędu.

Jagiellonia II też walczy o prawo gry w nowej III lidze. Plasuje się o jedno miejsce wyżej od Znicza, ale ma aż 6 punktów przewagi. Być może trener rezerw będzie miał do dyspozycji zawodników z pierwszej kadry, bo ekstraklasowy zespół z Białegostoku swój mecz ligowy grał już wczoraj.