Pływaj i nurkuj od najmłodszych lat

Klub Nurkowy Mazury Diving zaprasza dzieci ze szkół podstawowych do udziału w bezpłatnych warsztatach nurkowania i pierwszej pomocy. – Nie siedź przed tabletem, poznaj podwodny świat Mazur  – zachęcają instruktorzy.

Jesteś kreatywny? Lubisz aktywny i bezpieczny wypoczynek nad wodą? Chcesz poznać podwodny świat mazurskich wód? Zapraszamy do udziału w projekcie „Pływaj i nurkuj z nami”.

– Warsztaty są bezpłatne, wystarczy tylko trochę chęci i ciekawość poznawania świata – mówi Piotr Przystawik, jeden z instruktorów nurkowania. – Większość zajęć odbywać się będzie na basenie, jednak gdy zrobi się cieplej planujemy zejście pod wodę jednego z urokliwych mazurskich jezior.

Projekt realizowany jest w ramach programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich ogłoszonego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży w Rucianem – Nidzie. W trakcie warsztatów przewidziane są zajęcia pływania w podstawowym sprzęcie nurkowym oraz pierwszej pomocy. Zapisy – Klub Nurkowy „Mazury Diving” Ruciane – Nida, tel. 608 507 542,