Podniósł rękę na gwiazdę disco polo?

Skandalem zakończył się jeden ze świątecznych koncertów disco-polowej grupy Piękni i Młodzi. Zespół nie otrzymał pieniędzy za występ, a wokalistka Magda Narożna twierdzi, że została pobita w klubie.

Prokuratura będzie wyjaśniała zajścia po koncercie zespołu Piękni i Młodzi z Łomży w drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Grupa występowała w klubie w okolicach Zambrowa. Wokalistka Magda Narożna twierdzi, że została pobita przez właściciela, gdy po występie chciała się z nim rozliczyć. Wczoraj opisała wydarzenia na facebookowym profilu zespołu.

(…) Poprosiłam o szybkie rozliczenie gdyż mamy kolejny koncert. I oczywiście wtedy zaczął się robić problem. Bo szanowny Pan Bogdan “właściciel” (chyba…) nie pamięta na jaką kwotę się umawiał. Od słowa do słowa stwierdziłam że nie ma sensu dyskusji z osobą która Ewidentnie była pod Wpływem alkoholu i być może czegoś jeszcze. Powiedziałam że w takim razie ja dzwonie do mojego menagera i niech ustalą przez telefon co robimy. Gdy wybrałam numer i przyłożyłam telefon do ucha Pan Bogdan nagle wpadł w jakoś wściekłość i uderzył mnie w twarz trafiając równocześnie w telefon który poleciał na drugi koniec pomieszczenia. Byłam w szoku nie wiedziałam co się dzieje, wiedziałam że nie mogę mu oddać bo był w takiej agresji że by mnie pewnie tam przekopał jak faceta (…) Gdy wychodziłam cały czas krzyczał i ogromna siła uderzył mnie z otwartej dłoni w tył głowy to było najgorsze upokorzenie jakie kiedykolwiek przeżyłam!

Od zdarzenia upłynęło kilka dni. Przedstawiciel klubu w rozmowie z managerem zespołu przedstawił inną wersję wydarzeń, dlatego grupa ma zamiar zgłosić sprawę odpowiednim organom. W internetowym wpisie Piękni i Młodzi przestrzegają inne zespoły przed nawiązywaniem współpracy z klubem koło Zambrowa, a swoich fanów proszą o rozpowszechnienie postu. Na ich apel bardzo szybko odpowiedziały tysiące ludzi.