Czołówka osobówki z busem – dwie osoby w szpitalu

Na trasie Ruciane-Nida – Zgon doszło do kolejnego groźnego wypadku drogowego. Zderzyły się czołowo BWM i bus, a do szpitala trafiły kobieta kierująca samochodem osobowym i jej 15-letnia córka.

Dwie osoby zostały ranne w zderzeniu osobówki z busem na trasie Ruciane-Nida – Zgon. Mieszkanka gminy Ruciane-Nida, która kierowała jednym z aut, i jej 15-letnia córka trafiły do szpitala w Piszu.

BUS uczestniczący w wypadku 1

 

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki BMW, 47-letnia mieszkanka gminy Ruciane-Nida, jechała od strony miejscowości Zgon – mówi Anna Szypczyńska, z piskiej policji. – Na łuku drogi prawdopodobnie mijała się z pojazdem ciężarowym. Podczas mijania kierująca najwyraźniej straciła panowanie nad pojazdem i auto wpadło w poślizg. BMW uderzyło w jadącego z przeciwka busa marki mercedes.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie. Samochody zderzyły się czołowo z potężną siłą. BMW wpadło do rowu. Strażacy musieli wyciąć drzwi od strony pasażera, by wydobyć z auta jedną z poszkodowanych. Kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

Wypadek na trasie Ruciane-Nida-Zgon