Ni pies, ni wydra. Rób zdjęcia, nagrywaj i wygrywaj – Nasz Konkurs

Na każdym kroku towarzyszą nam ciekawe zdarzenia i obrazki. Śmieszą, niepokoją, zadziwiają… inspirują. Wyjmuj z kieszeni swój telefon, rób zdjęcia, nagrywaj i wygrywaj, pokazując innym to, co udało się uchwycić.

Ciekawy filmik przesłał nam jeden z czytelników naszego portalu. Podczas przechadzki brzegiem Pisy, natknął się na wydrę. Zwierzak najwyraźniej nie miał oporów przed pozowaniem do kamery, a nawet chciał chyba też nagrywającego obszczekać. Wyszło raczej, że to… Ni pies, ni wydra.

Jeśli udało Ci się zrobić niecodzienne zdjęcie lub nakręcić coś ciekawego i interesującego Twoim telefonem, prześlij to do nas i pochwal się innym. Najciekawsze filmiki i zdjęcia zostaną nagrodzone. Spośród nadesłanych materiałów wybierać będziemy film lub zdjęcie tygodnia. Spośród najlepszych ujęć tygodnia, wybierać będziemy najlepsze ujęcia miesiąca, a z nich zdjęcie i ujęcie roku, których autor otrzyma nagrodę. Filmik z wydrą przesłał nam Adam Szablanowski. Za ten ciekawy materiał otrzymuje od nas podwójne zaproszenie na niedzielny spektakl teatralny „Parapetówka” wystawiany w niedzielę w Piskim Domu Kultury. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Do wygrania czekają wejściówki do Planeta Cinema w Ełku oraz inne nagrody.

Materiały można przesyłać na adres: kontak@tygodnikpiski.pl