Dla dzieci Talentiada, dla pań turniej

Na kortach w Jabłoni w sobotę odbędzie się turniej tenisowy pań. Po raz trzeci w Talentiadzie Tenisowej sprawdzą się także dzieci.

W sobotę kolejne wydarzenia na kortach w Jabłoni. Najpierw dzieci i młodzież sprawdzą się w Talentiadzie Tenisowej. To trzecia edycja zawodów sportowo-rekreacyjnych dla najmłodszych.

– Jak zwykle będziemy skakać, biegać, rzucać, a przy okazji odbijać, podbijać i przebijać tenisową piłeczkę przez siatkę – mówi Marcin Chmielewski, pomysłodawca Talentiady. – W zależności od ilości uczestników rywalizować będziemy w kilku kategoriach wiekowych. Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież. Nie potrzeba nam ani sprzętu, ani specjalnych umiejętności tenisowych, dlatego wszyscy są mile widziani w sobotni poranek na kortach.

Talentiada rozpocznie się o godz. 10. Zajęcia dla dzieci potrwają ok. dwóch godzin. Następnie na kort wybiegną panie. Zaplanowano turniej kobiet. To pierwsze takie wydarzenie sportowe w Piszu od 12 lat. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 511 164 798.