Pobiegną dla Olimpii

Trwają przygotowania do II Biegu Charytatywnego „Razem dla Olimpii”, który odbędzie się 10 kwietnia w Piszu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Olimpii Głowackiej.

Oprócz biegów na 2 i 5 km zaplanowano także m.in. licytację ciekawych przedmiotów i gadżetów, a wpłaty 120 zł na leczenie w ramach zakładu honorowego deklaruje coraz więcej darczyńców. Organizatorzy założyli, że w biegu weźmie udział co najmniej 120 osób, a na liście startowej widnieje już blisko 100 nazwisk.

Do wyboru są trzy rodzaje pakietów startowych – za 10 zł dla dzieci oraz 15 zł i 35 zł dla dorosłych. Każdy uczestnik na mecie otrzyma specjalny medal, a w najdroższym pakiecie jest także pamiątkowa koszulka. Atrakcją biegu będzie posypywanie uczestników kolorowym proszkiem.

Organizatorem biegu jest Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu, która realizuje coraz więcej pomysłów, zachęcając piszan do aktywności. Rejestracja do biegu odbywa się za pośrednictwem serwisu elektronicznezapisy.pl. Wpłaty wpisowego za udział należy dokonać na nr konta: 47 9364 0000 2001 0021 8287 0001 z dopiskiem “Razem dla Olimpii”