Do poszukiwań Krzysztofa Kondziora ściągnięto policyjny śmigłowiec

We wtorkowy wieczór w poszukiwania zaginionego Krzysztofa Kondziora z Pisza włączony został policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną. Przeczesywane były obrzeża miasta nad Pisą oraz okolice drogi z Pisza do Pogobia Średniego.

Tereny do poszukiwań z użyciem śmigłowca z Komendy Głównej Policji w Warszawie wytypowano po sygnałach, które odebrali policjanci po ogłoszeniu komunikatu o zaginięciu Krzysztofa Kondziora z Pisza. Mężczyzna po południu miał być widziany na drodze w kierunku Pogobia Średniego.

Śmigłowiec wyposażony w kamerę termowizyjną oraz potężnej mocy szperacz uczestniczył w akcji poszukiwawczej przez około godzinę. Nad Piszem pojawił się o 21.30. Niestety, mężczyzny nie odnaleziono. Tereny w okolicach ul. Leśnej i Parkowej oraz drogi w kierunku Pogobia Średniego przeszukiwali także piscy policjanci, strażacy z KP PSP w Piszu i jednostek OSP w Liskach oraz Pogobiu Średnim.

79-letni Krzysztof Kondzior wyszedł z domu we wtorek ok. godz. 13. Mężczyzna jest schorowany. Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego i miejsca jego pobytu proszone są o kontakt, tel. 997 lub 112.