W Zniczu te same władze na nową kadencję

Ta sama grupa działaczy będzie kierowała działalnością Znicza Biała Piska przez kolejną kadencję. Wszyscy zdają sobie sprawę, że przed Zniczem najważniejsze miesiące odkąd klub wyszedł na prostą.

Jacek Jankowski, który od kilku lat jest postacią numer jeden w Zniczu Biała Piska, dalej będzie pełnił funkcję prezesa. Wybory władz na nową kadencję przebiegły niezwykle sprawnie. Nie zmienił się żaden z członków 11-osobowego zarządu, ani nikt z komisji rewizyjnej.

Znicz od kilku lat jest prowadzony wedle dobrze realizowanego planu. Podnoszeniu poziomu sportowego zespołu towarzyszy rozwój organizacyjny, a także modernizacja infrastruktury. O planach kolejnych inwestycji rozmawiano także podczas ostatniego spotkania, w którym uczestniczył burmistrz Wojciech Stępniak. Samorząd Białej Piskiej szuka możliwości sfinansowania budowy nowego budynku klubowego.

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że przed Zniczem najważniejsza runda odkąd klub wyszedł na prostą. Zespół z Białej Piskiej ma duże szanse, by zagrać w nowej III lidze, w której w przyszłym sezonie spotkają się kluby z czterech województw.

Start rundy wiosennej w połowie marca. Zespół przechodzi intensywne przygotowania. W środę Znicz zremisował sparingowe spotkanie z MKS Ełk 2:2.

Zarząd Znicza:
Jacek Jankowski – prezes
Robert Rozwadowski – viceprezes
Dariusz Szczech – skarbnik
Marek Romanowski – sekretarz
Robert Barma – członek zarządu
Jan Bąbka – członek zarządu
Marek Jankowski – członek zarządu
Mieczysław Skrzatek – członek zarządu
Sławomir Słonawski – członek zarządu
Zbigniew Żbikowski – członek zarządu
Dariusz Szczech – kierownik drużyny
Komisja Rewizyjna:
Waldemar Zmiarowski – przewodniczący
Krzysztof Ficner – członek
Jan Badur – członek