Kim jest martwy mężczyzna? Znamy wyniki sekcji zwłok

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w poniedziałek wieczorem na chodniku we wsi Maldanin koło Pisza.

Sekcja zwłok przeprowadzona dziś wieczorem potwierdziła, że przyczyną śmierci nieznanego mężczyzny był poważny uraz czaszkowy, powstały na skutek uderzenia głową o twardą powierzchnie. Wyniki te potwierdzają wstępne przypuszczenia policji, że zgon mężczyzny mógł nastąpić na skutek upadku na betonowy chodnik.

Czytaj też “Biegaczka natknęła się na martwego mężczyznę”

Jak już wcześniej informowaliśmy na ciało martwego człowieka natknęła się jedna z mieszkanek Maldanina, która wieczorem biegała. Mężczyzna leżał twarzą do ziemi w pozycji z rękami w kieszeni. Policja i prokuratura do tej pory nie ustaliła tożsamości denata. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów ani innych rzeczy czy przedmiotów, dzięki którym można byłoby ustalić jego tożsamość. Ktokolwiek może pomóc w ustaleniu danych denata proszony jest o pomoc.

Mężczyzna miał 180 cm wzrostu i wagę 90 kg , włosy jasne blond. Jego wiek określa się na około 50 lat. Ubrany był granatową bluzę z szarymi wstawkami pod rękawami i na bokach. Pod kurtką nosił ocieplaną koszulę w czerwono-niebieską-granatową kratę, buty jasne do kostki na grubszej podeszwie typu traper i dżinsowe spodnie. Na głowie miał ciemną czapkę z dzianiny z biegnącym dookoła wzorkiem koloru zielono-niebieskiego. Mężczyzna mógł mieć kłopoty z widzeniem na prawe oko, którego rogówka wykazywała zmętnienie typowe dla wad wzroku. Jakiekolwiek informacje na temat poszukiwanego można zgłaszać na telefon alarmowy 112 lub 997.