Słaba skuteczność Mazura w pierwszym sparingu

Mazur Pisz od porażki rozpoczął cykl sparingów przed rundą wiosenną. Na boisku w Łomży po wyrównanym meczu piszanie ulegli 2:3 Kurpikowi Kadzidło.

Mazur Pisz przegrał pierwszy w tym roku mecz sparingowy. Piszanie w niedzielę zagrali w Łomży z Kurpikiem Kadzidło, ulegając 2:3. Wynik byłby inny, gdyby nie problemy ze skutecznością.

– Mieliśmy tyle okazji, że spokojnie mogliśmy ten mecz wygrać – przyznaje Adam Ożarowski. – Gra była wyrównana, było widać, że oba zespoły są na podobnym etapie przygotowań, ale rywale byli nieco skuteczniejsi.

Adam Ożarowski miał do dyspozycji 16-osobową kadrę. W zespole zabrakło jednak kilku zawodników, którzy jesienią byli pewni miejsca w wyjściowej jedenastce, a na boisku pojawiło się kilku nastoletnich graczy.

– Musimy ogrywać młodzież, bo sytuacja kadrowa nam się komplikuje. W niedzielę z powodu pracy nie mógł zagrać Sebastian Zaczkowski, dwaj inni zawodnicy wyjechali za granicę, a kontuzję ma Sebastian Poświata – dodaje Adam Ożarowski.

W niedzielę Mazur ponownie wybiera się do Łomży. Tym razem sparingowym partnerem będzie Victoria Jedwabne z podlaskiej okręgówki.