Śmiertelny upadek z okna

We wtorek około godziny 10, z jednego z okien w bloku na Osiedlu Wschód w Piszu wypadł młody mężczyzna. Upadek na betonową posadzkę był śmiertelny.

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek, kilka minut po godzinie 10. Z okna na ostatnim pietrze trzykondygnacyjnego bloku przy ul. Wojska Polskiego na Osiedlu Wchód, wypadł 33-letni mężczyzna. Upadek zakończył się na betonowym podjeździe do garażu.

– Z początku nie wiadomo było, co się stało. Myślałem, że ktoś tego człowieka napadł, pobił i tak zostawił w rogu przy klatce schodowej. Momentalnie pojawiła się karetka i straż pożarna – opowiada mieszkaniec sąsiedniego bloku. – Dopiero potem okazało się, że wypadł on z okna.

Wezwana na miejsce ekipa ratowników medycznych stwierdziła na miejscu zgon młodego mężczyzny. Okoliczności tragicznego zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem piskiej prokuratury. Jedną z prawdopodobnych przyczyn mogło być samobójstwo.

– 33-letni mieszkaniec Pisza wypadł z okna na trzecim piętrze jednego z bloków przy ul. Wojska Polskiego. Mężczyzna zginął na miejscu. Prawdopodobnie było to samobójstwo – poinformowała podkom. Anna Szypczyńska, rzecznik prasowy KPP w Piszu.

Ja się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, jeszcze przed śmiertelnym upadkiem, 33-latek wywołał kłótnię ze swoją rodziną. Cierpiał też na zaburzenia natury psychicznej.