Zaawansowane
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Tygodnik Piski Ogłoszenia za jedyne 3.69 (brutto).


Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 30.75 zł brutto.


Jak zapłacić za ogłoszenie?


Serwis Tygodnik Piski Ogłoszenia umożliwia wygodne płatności SMS za pakiety ogłoszeniowe. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wysłać wiadomość tekstową SMS na wskazany numer.


Serwis Tygodnik Piski Ogłoszenia zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.


Płatności sms obsługuje serwis DotPay.pl. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl.

Usługa działa w sieciach: Orange, T-Mobile, Plus, Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Regulamin Usług Premium / Regulamin Usług i Serwisów SMS / Reklamacje.
Właścicielem serwisu jest Agencja Medialna Pictam Marek Truszkowski.