Poszukiwani listami gończymi – komunikat policji

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piszu poszukują mieszkańców naszego powiatu ukrywających się przed organami ścigania. Osoby te poszukiwane są listami gończymi, bo nie znane jest ich miejsce pobytu. Jeśli ktoś rozpoznaje któregoś z mężczyzn, na załączonym zdjęciu, prosimy o kontakt.

OSOBY POSZUKIWANE LISTAMI GOŃCZYMI

1. ROBERT ŚCIBIŃSKI, zam. Pisz, ul. Moniuszki

Poszukiwany Listem Gończym przez Sąd Rejonowy w Piszu II Wydział Karny za popełnione przestępstwo z art. 280§1 kk, celem zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego AŚ.

2. WŁADYSŁAW BANACH, zam. Pisz, ul. Spacerowa

Poszukiwany kilkoma Listami Gończymi przez Sąd Rejonowy w Piszu za popełnione przestępstwa z art. 284§2 kk, art. 244 kk, art. 178a§1 kk, art. 190§1 kk, celem zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego AŚ.

3. SEBASTIAN ULĄŻKA, zam. Pisz, Pl. Daszyńskiego

Poszukiwany dwoma Listami Gończymi przez Sąd Rejonowy w Piszu za popełnione przestępstwo z art. 46 ust.1 i art. 48 ust.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, celem zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego AŚ.

4. ANDRZEJ SZCZECH, zam. Pisz, ul. Skrzetuskiego

Poszukiwany Listem Gończym przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie za popełnione przestępstwo z art. 291§1 kk oraz poszukiwany Listem Gończym przez Sąd Rejonowy w Piszu za popełnione przestępstwo z art. 158§1 kk i inne, celem zatrzymania i doprowadzenia do najbliższego AŚ

Osoby znające miejsce pobytu poszukiwanych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piszu tel.477354200, 477354263, 477354260 lub drogą email na adres: naczelnik.kryminalny@pisz.ol.policja.gov.pl a także z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

Więcej osób poszukiwanych przez KPP Pisz znajdziecie na naszej stronie w zakładce:
https://pisz.policja.gov.pl/o16/dzialania-policji/osoby-poszukiwane