Utrudnienia w ruchu drogowym w powiecie piskim w dniu 1 listopada

W najbliższych dniach w okolicach cmentarzy można będzie zaobserwować zwiększone natężenie ruchu. Więcej policjantów będzie pełniło służby w tych okolicach dbając o bezpieczeństwo.

W najbliższych dniach będziemy odwiedzać cmentarze. W tych okolicach będzie można zaobserwować zwiększone natężenie ruchu zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych. Dbając o bezpieczeństwo w rejonach cmentarzy będzie też więcej policyjnych patroli.

1 listopada wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Na terenie powiatu piskiego będą one miały miejsce jedynie w Rucianem – Nidzie.

Zmiana organizacji ruchu w Rucianem – Nidzie:

W dniu 1 listopada na ul. Cichej w Rucianem – Nidzie, na odcinku drogi od ul. Dworcowej do ul. Mazurskiej, będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy w stronę Guzianki z możliwością parkowania po jednej stronie. Tym samym wzdłuż ul. Dworcowej, na terenach kolejowych, utworzone będą parkingi.
Tego dnia na ul. Cichej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po lewej stronie jezdni z możliwością parkowania na prawym pasie.
Zmiana organizacji ruchu w Rucianem- Nidzie będzie obowiązywała tego dnia w godz.7.00-16.00.
Policjanci apelują, aby kierowcy w tych dniach nie jeździli „na pamięć”, ale zwracali uwagę na zmiany w organizacji ruchu oraz stosowali się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy.