Zaginęła 62-letnia turystka z Warszawy

Policjanci z powiatu piskiego poszukują 62-letniej Ewy Łopacińskiej z Warszawy. Kobieta wraz z mężem łowiła ryby na polu namiotowym Binduga Mały Lasek.

W poniedziałek (5 września br.) w godzinach popołudniowych zaginęła 62-letnia Ewa Łopacińska mieszkająca na co dzień w Warszawie. Kobieta wraz z mężem wypoczywa w Karwicy w okolicach Rucianego -Nidy. Oboje łowili ryby na polu namiotowym Binduga Mały Lasek, skąd kobieta oddaliła się około godz. 15.00. Zaginiona ma problemy z pamięcią i trudności z poruszaniem się. Nie miała przy sobie telefonu, pieniędzy, ani dokumentów.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 60-65 lat, wzrost około 165 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond krótkie do połowy szyi, pełne uzębienie i brak znaków szczególnych.
Ubiór zaginionej: w momencie zaginięcia kobieta miała na sobie kurtkę ortalionową koloru białego, niebieską bluzę dresową i szare spodnie dresowe, a do tego buty tenisówki koloru szarego.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionej i miejsca jej pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 112 lub bezpośrednio z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Piszu tel. 47 73 54 200.