Poszukiwany za kradzież paliwa

Piscy kryminalni pracują nad wyjaśnieniem sprawy kradzieży 80 litrów oleju napędowego o wartości blisko 600 złotych. Do zdarzenia doszło 3 maja br. na stacji paliw przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Piszu.

Piscy śledczy pracują nad sprawą popełnienia przestępstwa kradzieży 80 litrów oleju napędowego o wartości blisko 600 zł. Zdarzenie miało miejsce 3 maja br. około godz. 18.30 na stacji paliw przy ul. Grunwaldzkiej 1 w Piszu. Mężczyzna kierujący samochodem marki VW Tuareg zatankował auto i odjechał nie płacąc za paliwo. Tablice rejestracyjne tego samochodu były skradzione z innego pojazdu.
Kryminalni zabezpieczyli w tej sprawie monitoring, na którym widoczny jest wizerunek sprawcy kradzieży paliwa. To mężczyzna krępej budowy ciała w kapeluszu. Najprawdopodobniej był sam.
Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu lub mogą wnieść coś nowego do sprawy, co okaże się niezwykle cenne w ustaleniu oraz zatrzymaniu sprawcy kradzieży paliwa. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do oficera dyżurnego piskiej komendy, tel. 47 73 54 200 lub pocztą elektroniczną email: krzysztof.leg@pisz.ol.policja.gov.pl.