Kredens zaprasza na Dzień Otwarty

Firma meblarska “Kredens ” z Pisza zaprasza na Dni otwarte. Na żywo będzie można zobaczyć procesy produkcji mebli i zapoznać się za najnowszym asortymentem meblarskim. Gośćmi imprezy będą stylista Tomasz Jacyków oraz aktor Daniel Wieleba.

By dać się lepiej poznać miejscowym odbiorcom firma “Kredens” organizuje Dzień Otwarty, który rozpocznie się w sobotę 11 czerwca od godz. 11 w siedzibie zakładu przy ul. Jagodnej 3 w Piszu. Prezentacja zakładu będzie połączona z zabawą i wieloma atrakcjami. Zainteresowani będą mogli przyjrzeć się poszczególnym etapom powstawania mebli od docinania i oklejania formatek, przez wybór akcesoriów, po montaż. Pracownicy firm odpowiedzą na pytania, podpowiedzą funkcjonale rozwiązania i z przyjemnością zaprezentują zrealizowane projekty.

– Chcemy podzielić się doświadczeniem, które rośnie z każdym zrealizowanym zamówieniem, Nasze meble zwykle stanowią wykończenie nowych mieszkań czy domów lub są elementem adaptacji przestrzeni po remoncie. Dlatego muszą być przygotowywane z dużą pieczołowitością i wykorzystaniem najlepszych produktów na rynku. Wtedy są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale mają wysokie walory estetyczne – mówi Michał Jozaitis, właściciel firmy. – Cieszy nasz każdy zadowolony klient. Mam nadzieję, że podczas Dnia Otwartego spotkamy się z nowymi osobami, ale także naszymi usługobiorcami, z którymi mieliśmy już szansę współpracować.

Firma “Kredens” z Pisza coraz pewniej radzi sobie na rynku meblarskim, oferując różne rodzaje meble na zamówienie, usługi cięcia i oklejania formatek meblowych oraz szeroki wybór dodatków od najnowocześniejszych systemów montażu po bezszelestne i bardzo wytrzymałe zawiasy. Ofertę usług firmy “Kredens” będzie można poznać lepiej 11 czerwca podczas Dnia Otwartego. Siedziba firmy mieści się przy ul. Jagodnej 3 w Piszu. Tam kompleksowo wykonywane są meble kuchenne, łazienkowe i biurowe, zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i pensjonatów, hoteli oraz punktów gastronomicznych. Nowoczesne projekty oraz wysoka jakość oferowanych materiałów przekładają się na duży standard użytkowy proponowanych rozwiązań, w których funkcjonalność nie wyklucza stylu czy ergonomii mebli. Grono zadowolonych klientów stale się powiększa, a meble z Pisza trafiają już do domów niemal w całej Polsce.

Udział w Dniu Otwartym pozwoli poznać zespół firmy “Kredens”. W produkcji mebli uczestnicy kilka osób, dla których praca jest pasją, a każde zamówienie wyzwaniem. Firma “Kredens” z uwagą wybiera kontrahentów, którzy dostarczają płyty meblowe, akcesoria czy blaty kuchenne. Jednym z nich jest firma Sevroll, producent systemów drzwi przesuwnych oraz szuflad typu slim line, który będzie obecny 11 czerwca w Piszu.
Udział w Dniu Otwartym firmy “Kredens” zapowiedzieli także stylista Tomasz Jacyków oraz aktor Daniel Wieleba. Wszyscy korzystają z mebli wyprodukowanych w Piszu i są ambasadorami marki. Swój przyjazd do Pisza już zapowiedzieli na prowadzonych przez siebie kanałach w mediach społecznościowych, a obecnym na pewno nie odmówią chwili rozmowy i wspólnego zdjęcia.