Jeden dzień i czterech poszukiwanych w rękach policji

Tylko jednego dnia policjanci zatrzymali cztery osoby ukrywające się przed organami ścigania. To trzej mężczyźni w wieku od 34 do 51 lat i 22-letnia kobieta.

Niezbyt korzystnie rozpoczął się tydzień dla czterech mieszkańców powiatu piskiego ukrywających się przed organami ścigania. W poniedziałek policjanci zatrzymali aż cztery poszukiwane osoby. Wśród nich jest trzech mężczyzn i kobieta. Największy wyrok ma zasądzony 34-letni mieszkaniec Pisza. Ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 150 dni za posiadanie narkotyków i nielegalną uprawę konopi indyjskich.
Drugi z zatrzymanych mężczyzn to 51-letni mieszkaniec gminy Pisz. W zakładzie karnym spędzi najbliższy rok. Ma na sumieniu popełnienie przestępstwa prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości w okresie obowiązywania go zakazu orzeczonego w związku z jazdą pod działaniem alkoholu.
Trzeci z poszukiwanych to 42-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania mając zasądzoną karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo znęcania się nad rodziną.
Wśród zatrzymanych jest też 22-letnia mieszkanka Pisza. Kobieta ma najniższy wyrok spośród zatrzymanych czterech osób. 22-latka dopuściła się wykroczenia bezprawnego wywołania alarmu, za co ukarana została karą 15 dni pozbawienia wolności. Wszystkie cztery zatrzymane osoby trafią do zakładu karnego, gdzie będą odbywały zasądzone im kary.