Jubileusz 70-lecia Mazura Pisz – podziel się wspomnieniami

Piłka nożna łączy ludzi. Od 70 lat piłkarze Mazura Pisz dostarczali nam wiele wzruszeń. Wraz z nimi przeżywaliśmy lepsze i gorsze chwile – cieszyliśmy z efektownych zwycięstw, by za chwilę smucić się z bolesnych porażek.

Jubileusz to okazja do wspomnień, dlatego zachęcamy do przyłączenia się do inicjatywy Mazura Pisza.
Władze klubu zapraszają do udziału w niej obecnych i byłych reprezentantów oraz sympatyków Mazura Pisz. Na czym ma polegać akcja przeczytają Państwo z klubowego komunikatu, który znajduje się poniżej:
Drodzy zawodnicy i sympatycy Klubu Sportowego Mazur Pisz

Chcielibyśmy zaprosić Was do zabawy. Zabawa polega na tym, żebyście w dowolnej formie przedstawili jak związani jesteście z naszym Klubem. Zapraszamy do udziału obecnych, ale i byłych reprezentantów oraz wszystkich sympatyków KS Mazur Pisz. Może to być Wasza wypowiedź, rysunek, zdjęcie z krótkim opisem lub Twój własny autorski pomysł. Chcemy pokazać Was światu i Waszą historię. Okazja jest doskonała, bo 70-lecie Klubu. Wasze zdjęcie i Waszą perspektywę opublikujemy na naszym fanpage’u tworząc jubileuszową galerię. A dodatkowo wśród wszystkich osób biorących udział rozlosujemy upominki rzeczowe. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca za pośrednictwem naszej strony na facebooku.

https://www.facebook.com/KlubSportowyMazurPisz

zdjęcie: Archiwum Mazura Pisz