Nakrętki sypią się do serca – Pomagamy Marcelowi

W zaledwie kilka dni serce przed piską komendą po brzegi wypełnione zostało nakrętkami dla 3-letniego Marcela.

Przed Komendą Powiatową Policji w Piszu stanął pojemnik na nakrętki w kształcie serca w ramach V edycji akcji „Nakręć się na pomaganie” zainicjowanej i rozkręconej przez dzielnicowego. Minęło zaledwie kilka dni, a serce po brzegi wypełnione zostało plastikowymi korkami. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na rehabilitację 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do dalszego udziału w naszej akcji.

Niezwykłe zadanie czekało na 3-letniego Marcela Arnisty z Pisza. To chłopiec, któremu dedykowana jest V edycja zbiórki nakrętek pn. „Nakręć się na pomaganie”. Akcję zainicjował i rozkręcił dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej – asp. Adam Trzonkowski.
Kilka dni temu przed Komendą Powiatową Policji w Piszu stanął podświetlany pojemnik na nakrętki w kształcie serca. Bardzo szybko wypełnił się po brzegi plastikowymi korkami. W opróżnianiu pojemnika pomagał 3-letni Marcel Arnista, dla którego przeznaczone zostaną środki ze sprzedaży nakrętek. Pieniądze będą bardzo pomocne w rehabilitacji chłopca związanej z problemami ze słuchem. Marcelowi bardzo podobało się wysypywanie nakrętek z serca i przesypywanie ich do worków. Była to niego niebywała atrakcja. Chłopiec zapewniał, że następnym razem też chętnie pomoże. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszego udziału w akcji „Nakręć się na pomaganie”.