Twierdzi, żę amfetaminę znalazł w parku miejskim i ukrył ją w piwnicy

Piscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca Pisza podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli więcej białej substancji.

Kryminalni z piskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca Pisza. Podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające i nie mylili się. Mieszkaniec Pisza miał przy sobie zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Kolejne cztery zawiniątka policjanci znaleźli w jego zapalniczce. 34-latek twierdził, że jest to amfetamina, którą dwa tygodnie wcześniej znalazł przy drzewie w parku miejskim.
Policjanci przeszukując mieszkanie mężczyzny znaleźli w piwnicy też zawiniątka z proszkiem koloru białego i żółtego. Schowane były w szklanym słoiczku, w saszetce z materiału oraz większym woreczku strunowym. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 150 gramów substancji. Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczone przez policjantów substancje to środki odurzające wówczas mieszkaniec Pisza usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia do lat 3.