Muzycznie i charytatywnie – wyjątkowy koncert w szkole muzycznej

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Piszu była organizatorem koncertu noworoczno – charytatywnego, połączonego z kiermaszem kulinarnym i licytacją na rzecz Zosi Strzałkowskiej, jednej z uczennic.

W kolorowych strojach, w maskach, uczniowie i nauczyciele szkoły przenieśli zaproszonych gości w różne miejsca świata, by poczuli klimat tamtejszych karnawałów. Zaprezentowali znane utwory na skrzypcach, flecie, gitarze, akordeonie, klarnecie i fortepianie. Zagrali solo, w duetach i zespołach. Gościnnie wystąpił Patryk Żywczyk, finalista The Voice of Poland.

Dyrekcja, uczniowie i nauczyciele Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej dziękują serdecznie wszystkim sponsorom, darczyńcom i ludziom o wielkim sercu, którzy wsparli ich działanie i przyczynili się do zebrania 15 100 zł. Dziękują: Kamili i Ireneuszowi Szumowskim z hotelu „Roś”, Agnieszce i Wojciechowi Skulmowskim, Piotrowi Nowakowi i „IRON GYM”, „Alicji w krainie tortów”, Anecie Czyż i „Czterem Łapom”, Annie Pykało z Salonu piękności „Wdzięk”, Magdalenie Gentek, Magdalenie Prusinowskiej i Studiu urody „Kaprys”, Jolancie Malinowskiej, Monice Martyn i „Piernikarni Cafe”, Ewie Banach i „Perfekt Skin Laser Studio”, Katarzynie Durmie i „Studiu Urody Looksus”, Karolowi Wysockiemu i „Barbera”, Markowi Zegarowiczowi i „Męskiej Strefie”, Mirosławowi Zadrodze, Piekarni „Bigda”, „SolarFit”, Gabinetowi Kosmetycznemu “ATENA”, AngitiaMed, Marcie Serafin i Bogusławowi Trupaczowi oraz wszystkim Rodzicom.

Fot. Zbigniew Podbielski