Trzymamy kciuki za Olę – Dziś wielki finał Miss Polski 2019

Piszanka Aleksandra Drężek stanie dziś do walki o tytuł najpiękniejszej w konkursie Miss Polski 2019. Trzymamy kciuki za naszą Olę.

Wielki finał wyborów Miss Polski 2019 będzie można śledzić dziś (niedziela 8 grudnia) na żywo na antenie telewizji Polsat. Relacja z konkursu rozpocznie się o godzinie 20.00. W tym roku konkurs będzie miał wyjątkowo oprawę ze względu na jego 30. jubileuszową edycję. Udział w wyborach Miss Polski 2019 wezmą 24 finalistki, wybrane podczas wrześniowych półfinałów. Wśród nich znalazła się pochodząca ze Zdor koło Pisza Aleksandra Drężek, zdobywczyni tytułu Miss Podlasia 2019.
Finalistki Miss Polski oprócz korony i tytułu, powalczą także o  nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Aleksandra Drężek jest mieszkanką Zdor, absolwentką ZS nr 1 w Piszu (Nowy Ogólniak), a obecnie studentką III roku pedagogiki na Uniwersytecie w Białymstoku. Studia na UwB sprawiły, że reprezentuje Podlasie w najważniejszym polskim konkursie piękności.

Warto przypomnieć

Aleksandra Drężek nie jest pierwszą pięknością pochodzącą z okolic Pisza, która bierze udział w finale konkursu Miss Polski. W 2016 roku w tym samym konkursie koronę II wicemiss Polski zdobyła 26-letnia wówczas Urszula Jankowska, pochodząca z Trzonek koło Pisza.

Fot. Miss Polski