DSC_4662

DSC_4668

DSC_4670

DSC_4575

Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Pogobia Średniego zajęła I miejsce w Zawodach Sportowo – Pożarniczych Gminy Pisz.

O tytuł najlepszej drużyny OSP w gminy Pisz walczyły cztery jednostki. Zawody przeprowadzono w dwóch dyscyplinach – sztafecie i ćwiczeniach bojowych. Mistrzowski tytuł wywalczyła drużyna z Pogobia Średniego. Drugie miejsce zdobyło OSP z Wiartla przed drużyną Liski. Drużyna OSP z Hejdyka choć zajęła czwarte miejsce, tryumfowała za to w oddzielnej rywalizacji – Ćwiczeniach Bojowych o Puchar burmistrza Pisza. W tej kategorii strażacy z Hejdyka byli nie do pokonania. Zawody odbyły się na stadionie miejskim w Piszu. Najlepsze drużyny otrzymały statuetki, dyplomy i nagrody pieniężne w wysokości 1000, 750 i 500 zł.