W trakcie bójki wyjął nóż i ranił 24-latka

Policja zna okoliczności zranienia nożem 24-lata. Stało się to podczas bójki czterech mężczyzn.

Piscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o udział w bójce. Do zdarzenia doszło nocą na ul. Młodzieżowej. 35 -letni mieszkaniec gminy Pisz usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu 24-latka. Sprawca trafił na 3 miesiące do aresztu. Dwaj pozostali oraz ranny mężczyzna podejrzani są o udział w bójce. Wszyscy czterej za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

W nocy z wtorku (30 kwietnia br.) na środę na ul. Młodzieżowej w Piszu mężczyzna ugodzony został nożem. W poważnym stanie przewieziony został do szpitala. Policja zatrzymała trzech mężczyzn w wieku od 23 do 35 lat podejrzanych o dokonanie tego czynu. Wszyscy znajdowali się pod działaniem alkoholu. Trafili do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego śledczy ustalili, że nocą na ul. Młodzieżowej w Piszu doszło do bójki, w której uczestniczyli trzej zatrzymani oraz 24-letni mieszkaniec gminy Ruciane – Nida, który trafił do szpitala. W trakcie bójki mężczyźni wzajemnie się uderzali i kopali. W pewnym momencie 35-letni mieszkaniec gminy Pisz wyjął nóż i zadał kilka ciosów 24-latkowi. Ten w ciężkim stanie przewieziony został do szpitala.

Najstarszy z zatrzymanych usłyszał zarzut pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, którego następstwem jest ciężki uszczerbek na zdrowiu 24-latka. Decyzją sądu 35-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności. Trzej pozostali mężczyźni, tj. 23-letni mieszkaniec Pisza, 27-letni mieszkaniec gminy Ruciane – Nida oraz ranny 24-latek usłyszeli zarzuty udziału w bójce. Zostali objęci policyjnym dozorem. Tym samym zobligowani są do stawiennictwa w komendzie policji trzy razy w tygodniu. Mężczyznom grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci w dalszym ciągu będą pracowali nad tą sprawą wyjaśniając przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.