Bezpieczny poślizg z okazji Dnia Kobiet

Za kilka dni Dzień Kobiet. Z tej okazji policjanci piskiej komendy przygotowali niespodziankę dla pań – kierowców.

7 marca funkcjonariusze policji wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Edukacji i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowymjuż po raz drugi organizują dla kobiet przyspieszony kurs doskonalący umiejętności jazdy samochodem pn. „Bezpieczny poślizg z okazji Dnia Kobiet”.. W pierwszej części przewidziany jest krótki instruktaż teoretyczny w komendzie, a potem część praktyczna bezpiecznego wychodzenia autem z poślizgu pod okiem instruktora nauki jazdy. Chętne panie prosimy o kontakt.

Najpierw policjanci piskiej drogówki przypomną o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa na drodze. Część teoretyczna odbędzie się o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Piszu. Po tej części nastąpi etap praktyczny na placu przy ul. Warszawskiej w Piszu (za cmentarzem). Tam pod okiem instruktora nauki jazdy panie będą miały możliwość doskonalenia swoich umiejętności za kierownicą m.in. bezpiecznego wychodzenia z poślizgu, jeżdżąc przygotowanym do tego autem. Kurs jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona.

W szkoleniu weźmie udział pierwszych 10 zainteresowanych kobiet, które w poniedziałek (4 marca br.) w godz. 9.00-13.00 zadzwonią pod numer telefonu oficera prasowego KPP w Piszu, kom. Anny Szypczyńskiej, tel. 696 007 104. Zapraszamy serdecznie wszystkie panie do udziału w akcji „Bezpieczny poślizg z okazji Dnia Kobiet”.