Piszanin zagra gangstera w Odwróconych 2

Stacja TVN kończy zdjęcia do drugiej serii serialu „Odwróceni ”, jedną z ról zagra w nim piszanin Radosław Romot.

Radosław Romot trafił do filmu stając w castingu do roli przybocznych gangsterów mafiozy – jednego z głównych bohaterów filmu.

– Do wzięcia udziału w kastingu zachęcił mnie znajomy, który miał już przygodę z filmem. Spodobałem się producentom serialu i dostałem rolę – opowiada Radosław Romot. – W filmie zagram groźnego i bezwzględnego przestępcę.

Radosław Romot (z lewej) na planie filmu Odwróceni 2

Kontynuacja hitowego serialu gangsterskiego sprzed 10 lat trafi na antenę TVN wiosną 2019 roku. Serial „Odwróceni 2” opowie o dalszych losach byłego gangstera Blachy (w tej roli Robert Więckiewicz) i emerytowanego policjanta Sikory (Artur Żmijewski). W odcinkach pojawią się także dorosłe dzieci bohaterów. W produkcji zagrają m.in.: Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Andrzej Zieliński, Janusz Chabior Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Joanna Balasz, Eliza Rycembel, Tomasz Schuchardt, Tomasz Ziętek, Bartosz Gelner i Bartosz Bielenia.

 

Odwróceni 2 – ponowne spotkanie

Kadr z filmu Odwróceni Fot.TVN
Wydarzenia drugiego sezonu rozgrywają się kilkanaście lat później. Blacha i Sikora nie utrzymują już ze sobą kontaktu. Członkowie grupy pruszkowskiej przebywają na wolności, odsiedzieli swoje wyroki i stali się legalni. „Stary Pruszków” nie istnieje. Ten, który go zlikwidował – komisarz Paweł Sikora jest emerytowanym policjantem. Jego córka Lidka (Joanna Balasz) poszła w ślady ojca i jest policjantką w Komendzie Stołecznej.
Odwrócony przez Sikorę gangster Jan „Blacha” Blachowski stał się biznesmenem, literatem i jedynym na świecie świadkiem koronnym celebrytą. Wydał kilkanaście książek o mafii, spija śmietankę swojej dawnej złej sławy. Jego córka Kasia (Eliza Rycembel) skończyła z wyróżnieniem prawo. Warto zauważyć, że najsławniejszy polski świadek koronny Jarosław Sokołowski ps. Masa, zajmujący niegdyś wysoką pozycję w gangu pruszkowskim, także zajmował się pisaniem książek o polskiej mafii. Promując swoje książki udzielał wielu wywiadów.
Ponowne spotkanie Blachy i Sikory Nierozwiązane wydarzenia z przeszłości niespodziewanie wracają do bohaterów. Śledztwo w sprawie serii brutalnych morderstw, które mogą mieć związek z przeszłością Blachy i Sikory prowadzi Lidka razem ze swoim partnerem w policji Latą (Tomasz Schuchardt). Komisarz-emeryt Paweł Sikora i gangster-literat Blacha muszą znów zacząć współpracować, żeby przeżyć. Obaj doświadczą lęku o własne dzieci.
Żródło: www.wirtualne media.pl