Zdrowie i prokreacja, to ważna sprawa – zapraszamy na spotkanie

Fundacja Świętych Joachima i Anny zaprasza mieszkańców Pisz oraz sąsiednich gmin powiatu na spotkanie szkoleniowo-warsztatowe propagujące zdrowie prokreacyjne.

Warsztaty poprowadzą specjaliści z zakresu położnictwa, dietetyki i psychologii. Podzielą się oni wiedzą w zakresie zdrowia i świadomego planowania rodziny. Spotkanie jest bezpłatne, dedykowane osobom w wieku 18-45 lat. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Organizatorzy zapewniają też serwis kawowy.

Spotkanie odbędzie się w piątek 21 września o godz 15.30 w Piskim Domu Kultury

Fundacja Świętych Joachima i Anny, działająca przy Centrum Medyczno-Diagnostycznym Sp. z o. o, realizuje zadanie z zakresu zdrowia publicznego w ramach Narodowego Programu Zdrowia pod nazwą „Organizacja konferencji i spotkań edukacyjnych popularyzujących wiedzę na temat zdrowia prokreacyjnego – wywiady, debaty, warsztaty, wykłady” (NPZ.CO6_2_3_a_2017) w ramach Działania 2. Prowadzenie edukacji zdrowotnej i działalności informacyjnej i profilaktycznej dotyczącej czynników endo – i egzogennych mających wpływ na zdrowie prokreacyjne kobiet i mężczyzn, przeciwdziałanie skutkom seksualizacji dzieci i młodzieży, zachowań ryzykownych, uzależnień behawioralnych, uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz kształtowanie postaw sprzyjających zachowaniom prozdrowotnym. Fundacja jest organizatorem spotkań edukacyjnych i konferencji popularyzujących wiedzę na temat zdrowia prokreacyjnego.

W najbliższym czasie odbędą się spotkania w miejscowościach:

Działdowo, termin 17.09 pn., godz. 15:30, miejsce: Hotel & Restauracja Przedzamcze, ul. Zamkowa 9, 13-200 Działdowo
Nidzica, termin 18.09 wt., godz. 15:30, miejsce: Nidzicki Ośrodek Kultury, ul. Zamkowa 2, 13-100 Nidzica
Szczytno, termin 19.09 śr., godz. 15:30, miejsce: Miejski Dom Kultury w Szczytnie, ul. Polska 12, 12-100 Szczytno
Ruciane-Nida, termin 20.09 czw., godz. 15:30, miejsce: Dom Kultury, ul. Gwarna 2a, 12-220 Ruciane-Nida
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej fundacji http://www.joachimianna.pl
Artykuł sponsorowany