Poszukiwania 86-letniego mężczyzny z Piastowa

Policjanci wraz ze strażakami z powiatu piskiego poszukują 86-letniego Zenona Stanisława Barana.

Poszukiwany przyjechał na wypoczynek z województwa mazowieckiego wraz z rodziną do miejscowości Zabiele. Mężczyzna wyszedł w dniu 26.08.2018 r. około godz. 16:30 na spacer. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jeśli ktokolwiek posiada informacje na temat mężczyzny prosimy o kontakt z policją.

Zenon Stanisław Baran ma 86 lat. Przyjechał z Piastowa w województwie mazowieckim na wypoczynek wraz z rodziną do miejscowości Zabiele, gm. Biała Piska. Mężczyzna wyszedł samotnie na spacer przy posesji w niedzielę (26 sierpnia) około godz. 16.30 i do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Zenon Baran ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, brak owłosienia na głowie, posiada bliznę na lewej skroni, kolor oczu szary. W chwili zaginięcia najprawdopodobniej ubrany był w bluzę polarową koloru ciemno-zielonego z kapturem, spodnie jasne materiałowe w kant, czarne buty skórzane, na głowie miał jasny kaszkiet. Zamieszczamy zdjęcie zaginionego mężczyzny.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginionego i miejsca jego pobytu proszone są o kontakt pod numer telefonu alarmowego 997, 112 lub bezpośrednio z policjantami z Komisariatu Policji w Białej Piskiej pod numerem telefonu 600 078 480.