Pisz Art Music Festiwal – musisz tam być

Piski Dom Kultury zaprasza na festiwal Pisz Art Music.

Na tym wyjątkowym festiwalu czeka nas sporo atrakcji: warsztaty bębniarskie, warsztaty animacyjne, tajskie lody, kucyki, pokazy fire show i led show. Będzie bardzo muzycznie. Na scenie wystąpią: Diabolo Masters Luis & Fernando Showcase, Afrotuba (reagge) DJ Netsu, Kyoku x Essex. Nie zabraknie.

Prawdziwa atrakcja czeka na miłośników kuchni i programu MasterChef, którzy na żywo będą mogli spotkać się na pokazach kulinarnych Mateusza Zielonki, zwycięzcy VI edycji MasterChef. Oprócz tego będą również pokazy gotowania, degustacja piwa Doctor Brew i grillowanie

Aukcja obrazów -Nadleśnictwa Pisz

Podczas Pisz Art Music 15 lipca, odbędzie się charytatywna aukcja obrazów z jubileuszowego X pleneru malarskiego “Pisz na Płótnie” organizowanego przez Nadleśnictwo Pisz.

Obrazy są namalowane na płótnie, głównie akrylem, przez lokalnych artystów i gości z całej Polski. Pieniądze zebrane na aukcji trafią do miejscowego Ośrodka Rewalidacyjno – Edukacyjno –Wychowawczego dla dzieci i młodzieży ze sprzężonymi niepełnosprawnościami i autyzmem. Ośrodek od 2007 roku prowadzony jest przez Stowarzyszenie „Przymierze – Ziemia Piska” w Piszu. Fotografie wszystkich obrazów, które zostaną wystawione na aukcji znajdują się w galerii zdjęć.

http://www.pisz.bialystok.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/kCS6/content/charytatywna-aukcja-obrazow