Pomóż Karolinie – weź udział w pikniku i rajdzie rowerowym.

Komitet Społeczny „Pisz-Dzieciom” zaprasza do udziału w IV Charytatywnym Pikniku Sportowo-Rekreacyjnym w Piszu. Tym razem pomoc przeznaczona będzie na rzecz Karoliny Obuchowskiej.

Pikniki charytatywne organizowane przez Komitet Społeczny „Pisz-Dzieciom” zawsze obfitują w wiele atrakcji i od kilku lat przyciągają wielu mieszkańców Pisza. Tym razem biorąc udział w zabawach wesprzemy Karolinę Obuchowską.

Piknik rozpocznie połączony z atrakcjami i ogniskiem rajd rowerowy na trasie Pisz-Szast-Pisz, który o godz. 9.30 wyruszy spod ZSP nr 1 w Piszu (SP nr 3). Zapisy i szczegóły dotyczące rajdu na facebook Komitet Społeczny „Pisz Dzieciom” oraz na stronie zapisy elektroniczne.

Po powrocie z rajdu rozpocznie się główna część imprezy. O godz. 16 na placu przy ZSP nr 1 w Piszu (SP nr. 3) rozpocznie się blok animacji dla dzieci, o 17 wszystkich rozkręci Zumba. O godz. 18 na scenie zagra zespół Uliś Band. Cegiełka 10 zł, dzieci do lat 6, wstęp wolny.

Całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Karoliny Obuchowskiej- ZAPRASZAMY, przyjdź pobaw się, spędź miło czas w gronie znajomych i rodziny-wspomóż Karolinę.