Motomajówka w Mikołajkach

W trakcie imprezy odbędzie się zbiórka charytatywna dla ciężko chorego Łukasza Nowakowskiego, syna paralotniarza.

Łukasz marzył o lataniu i jego tata kiedyś zabrał go na zabawę naziemną ze skrzydłem paralotniowym. Spodobało się Łukaszowi, ale nie doczekał się samodzielnych lotów na paralotni.

Tradycyjnie „Motomajówka” będzie miała wymiar charytatywny. Po raz kolejny spróbujemy pomóc Łukaszowi Nowakowskiemu – mieszkańcowi Mikołajek, który po ciężkim wypadku samochodowym, mimo rehabilitacji w krakowskiej klinice, stale potrzebuje wsparcia w postaci środków na pielęgnację i dalsze leczenie. Do tej dobroczynnej współpracy po raz kolejny zaprosiliśmy specjalistę od szybkiej jazdy po szutrze – znanego kierowcę rajdowego – Zbyszka Stanisławskiego. Popularny „Stanik” nie tylko zaprezentuje swoje umiejętności podczas jazd pokazowych, ale sprawi, że każdy uczestnik „Motomajówki” będzie miał niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w licytacji i spełnienia swojego marzenia – przejażdżki z bardzo szybkim kierowcą rajdowym na prawym fotelu jego „rajdowego potwora”. Cały dochód z licytacji przekazany zostanie na dalsze leczenie Łukasza.

Tego dnia nie zabraknie innych atrakcji. Będą tez licytacje. Będzie mozna wygrać: gadżety rajdowe, vouchery na usługi hotelowe, restauracyjne, SPA, a nawet kupon na wykończenie wnętrz. Będzie można wylicytować drewniane klocki dla dzieci, rejsy statkiem, voucher na usługi fryzjerskie oraz zaproszenie na lot balonem czy paralotnią. Wszystkich zachęcamy do wsparcia naszego kolegi i przybycia 1 maja, na blok charytatywny

Podczas imprezy istnieje możliwość skorzystania z lotów widokowo-zapoznawczych motoparalotnią jako załogant. Piloci zainteresowani w tych dniach polataniem w Mikołajkach i okolicy , prosimy o kontakt tel. 512 959 465. W tych dniach zostanie przygotowane startowisko dla motoparalotniarzy .

Tak było rok temu: