Z Kartą Seniora będą zniżki i bonusy

Ku końcowi zbliżają się pracę nad przygotowaniem oraz wdrożeniem powiatowej karty seniora. Już niedługo starsi mieszkańcy powiatu piskiego będą mieli możliwość korzystania z ulg, zniżek i bonusów.

Pierwsze karty trafią do uprawnionych mieszkańców prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu. Szczegółowe zasady uzyskania Karty Seniora dostępne są w Regulaminie programu Piska Karta Seniora 60 plus, który można pobrać w linku na dole strony, tak samo jak oświadczenie uczestnika programu, wniosek o wydanie karty jak i wniosek o uczestnictwie partnera w projekcie. Informację o terminie rozpoczęcia akcji wydawania kart zamieścimy na niniejszej stronie wraz z zakończeniem niezbędnych procedur.

INFORMACJA DLA PARTNERÓW
Zapraszamy firmy, instytucje oraz organizacje, które chcą przyłączyć się do programu. W celu włączenia się do programu należy wypełnić wniosek uczestnictwa (do pobrania na stronie http://powiat.pisz.pl/?q=artykuly-karta-seniora-w-powiecie-piskim) oraz przesłać wypełniony wniosek na adres:
Starostwo Powiatowe w Piszu
Ul. Warszawska 1
12-200 Pisz
Z dopiskiem Piska Karta Seniora 60 plus

Wnioski uczestnictwa można składać także osobiście w Punkcie Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Piszu lub w pokoju 37 (II piętro). Wniosek uczestnictwa można także przesłać pocztą elektroniczną na adres: promocja@powiat.pisz.pl
Zachęcamy do udziału w programie, który nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych kosztów oprócz proponowanych przez Państwa zniżek.