Stok nie jest dla bałwanów – konkurs rozstrzygnięty

Policjanci z piskiej komendy rozstrzygnęli powiatowy etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego pn. „Stok nie jest dla bałwanów”.

Zwyciężczynią została uczennica z kl. 3 c z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Piszu – Emilia Zalewska. Gratulacje złożył jej Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp Radosław Drach, który wraz z dzielnicowym, odwiedzili dziewczynkę w szkole podczas lekcji. Emilka nie kryła swojego zaskoczenia.

W styczniu, przed feriami zimowymi, policjanci z piskiej komendy ogłosili w szkołach powiatowy etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla uczniów pn. „Stok nie jest dla bałwanów”. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia było promowanie bezpiecznych zachowań na stoku.
Wśród wielu ciekawych prac nadesłanych do Komendy Powiatowej Policji w Piszu funkcjonariusze wybrali rysunek wykonany przez Emilię Zalewską z kl. 3 c z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Piszu.
Chcąc sprawić laureatce niespodziankę, policjanci w poniedziałek (5 marca br.) przed południem odwiedzili dziewczynkę w szkole podczas lekcji. Gratulacje i nagrody wręczył Emilii Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Radosław Drach wraz z dzielnicowym – st. asp. Tomaszem Zawalichem. Gala wręczenia nagród odbyła się w obecności wicedyrektora szkoły Pani Krystyny Kamki, wychowawczyni klasy Pani Agnieszki Łazarczyk oraz uczniów klasy 3c. Na koniec spotkania policjanci raz jeszcze pogratulowali Emilli zwycięstwa w etapie powiatowym życząc jej sukcesów na szczeblu ogólnopolskim.