Rekordowa Zumba dla Gabrysi

Maraton Zumba, wyzwania, licytacje internetowe i wolne wpłaty, to wszystko dało sumę blisko 35 tys. złotych. Cała suma trafi na pomoc w leczeniu Gabrysi Miara-wszystkim darczyńcom dziękujemy.

Akcję Charytatywną Maraton Zumba już po raz czwarty zorganizował Komitet Społeczny Pisz Dzieciom, przy współpracy SP nr 1 w Piszu. Każdego roku zebrane środki przeznaczone są na wsparcie leczenia młodych piszan.

W tym roku Maraton Zumby zawirował dla Gabrysi Miara, a cała zbiórka dała łączną kwotę 34.457,95 zł. Tę rekordową sumę udało się zebrać dzięki wsparciu licznych piszan jak również mieszkańców regionu. W sumie na blisko 35 tys. złotych złożyły się wpłaty do puszek – 18.430,10 zł, licytacje internetowe – 7.382,85 zł i wolne wpłaty  – 800,00 zł.

Członkowie Komitetu Społecznego Pisz Dzieciom z całego serca dziękują wszystkim wolontariuszom, partnerom, darczyńcom, sponsorom i Ludziom Dobrej Woli, dzięki którym miało miejsce to niezwykłe wydarzenie. Dzięki Wam jesteśmy pewni, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

Podziękowania kierujemy także do patronów medialnych: TVP3 Olsztyn, Piski Portal Internetowy Piszanin, Tygodnik Piski, InfoPisz, dzięki którym o naszym Maratonie i konieczności pomocy Gabrysi, mogło dowiedzieć się jak najwięcej osób.