KAJ_2581

KAJ_2586

KAJ_2591

KAJ_2595

Za nami II kolejka XVIII Edycji Piskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, na bramki znów nie można było narzekać. Najwięcej goli padło w ostatnim starciu seniorów z juniorami Mazura Pisz. Starsi zawodnicy nie dali młodszym kolegom żadnej taryfy ulgowej.

Pierwszy mecz Mi To Lotto z AS Budchal zakończony remisem 2:2 nie zapowiadał dużej ilości bramek. Jednak w kolejnych spotkaniach piłka praktycznie, co chwilę wpadała do siatki. Pierwsza połowa drugiego starcia Na Bombie Team z Sami Swoi (2:1) wskazywała, że również ten mecz będzie wyrównany. Po krótkiej przerwie na boisko bardziej skoncentrowani wyszli Sami Swoi. Atak i dobra postawa bramkarza zaowocowały zwycięstwem 8:3. Na listę strzelców z czterema bramkami wpisał się Aleksander Kołakowski. Na Bombie Team stać było tylko na najładniejszą bramkę kolejki, którą z obrotem strzelił Kamil Poreda.

Trzeci mecz 1951 z Mazur Pisz Juniorzy uznać trzeba za lekcję piłki nożnej jaką seniorzy udzielili młodszym kolegom. Wynik 13:4 mówi wszystko, a Marcin Mąka z 4 trafieniami i jednym z pierwszej kolejki staną na czele najlepszych strzelców.