Tragiczny wypadek pod Drygałami

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na trasie Drygały – Pogorzel Wielka. W wypadku zginął kierowca pojazdu marki Volkswagen Polo. To 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej.

W niedzielę wczesnym rankiem policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej między Drygałami a Pogorzelą Wielką w gminie Biała Piska. Zdarzenie miało miejsce najprawdopodobniej w nocy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Polo, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał z drogi. Wiele wskazuje na to, że uderzył w kamienie leżące przy drodze. Następnie auto dachowało i ostatecznie volkswagen zatrzymał się na polu w odległości około 20 metrów od jezdni.

Jak ustalili policjanci za kierownicą siedział 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej jechał sam. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.