Martwy mężczyzna znaleziony w piwnicy, to prawdopodobnie Józef K. z Pisza

Po kilku dniach od podania przez Tygodnik Piski informacji o zwłokach odkrytych w jednej z kamienic w centrum miasta wiele wskazuje na to, że odnaleziony martwy mężczyzna, to Józef K, 58-letni mieszkaniec Pisza.

Policja potwierdza fakt odnalezienia ciała w piwnicy kamienicy na pl. Daszyńskiego jednak w trosce o dobro śledztwa nie udziela żadnych szczegółów z przebiegu prowadzonych czynności.

Z nieoficjalnych informacji jakie udało się nam ustalić wynika, że na ciało mężczyzny w sobotę (22 lipca) natknął się lokator kamienicy.

Jak informowaliśmy wcześniej zwłoki znajdowały się w bardzo mocnym stopniu rozkładu, co utrudnia identyfikację. By ją potwierdzić potrzebne są specjalistyczne badania, jednak wiele wskazuje, że mężczyzna, to Józef K., 58-letni mieszkaniec Pisza.

Oprócz tego prowadzone są też czynności, pod kątem czy do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie. Jak pisaliśmy śledczych dziwi również fakt, że przez tak długi czas nikt nie odnalazł zwłok w piwnicy, w budynku położonym w centrum miasta. Ze śledczymi skontaktowała się rodzina Józefa K. Jego żona poinformowała policję, że nie widziała męża od listopada minionego roku.