Biegnijewka.pl-wesprzyj leczenie zakażonej przez kleszcza Ewy

Koncerty, bieg charytatywny, aukcje-wciąż trwa i rozkręca się akcja charytatywna „Biegnij Ewka”. Pozyskane środki przeznaczone są na wsparcie leczenia zakażonej przez kleszcza Ewy Grabarczyk z Pisza.

Walkę o powrót do zdrowia Ewy oprócz rodziny praktycznie już od roku prowadzą nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego w Piszu, z którymi Ewa pracowała ucząc młodzież. Na potrzeby akcji powstała strona www.biegnijewka.pl przeprowadzono też połączone ze zbiórką środków spotkania i evnty.

Wkrótce bo już w sierpniu na stronie internetowej i facebook ruszą licytacje. Można też zapisywać się na organizowany przez komitet akcji i Powiatową Akademię Sportu i Rekreacji w Piszu bieg charytatywny. Zapisy prowadzone są do 17 września na stronie elektroniczne zapisy.

Wesprzyj akcję:
Ewa jest nauczycielką języka angielskiego w Zespole Szkół Nr 1 w Piszu . W czerwcu 2016 r. przeszła ciężkie odkleszczowe zapalenie opon mózgowych i rdzenia kręgowego. Konsekwencją tego jest czterokończynowe porażenie i brak własnego oddechu. Cały czas przebywa w szpitalu pod respiratorem. Ma pełną świadomość, ale nie może mówić, dlatego potrzebuje długotrwałej hospitalizacji i rehabilitacji.
Ewa to wspaniała, wrażliwa osoba, wszechstronnie uzdolniona, otwarta na drugiego człowieka. Przed chorobą z zamiłowaniem uczyła i wychowywała młodzież, jeździła konno, żeglowała, a przede wszystkim pomagała ludziom, służąc radą.
Zawsze mogliśmy na Nią liczyć, teraz Ona liczy na nas. Wszyscy wierzymy, że wygra z chorobą a jej radość życia i zaraźliwy śmiech znowu zagoszczą wśród nas. Licząc na Państwa zrozumienie, oczekujemy wsparcia finansowego naszej inicjatywy.
Wszelkie datki finansowe można przekazywać na konto:
Komitet Społeczny Akcji Charytatywnej „Biegnij Ewka”
nr konta: 02 93500001 0173 7239 5001 0001
źródło www.biegnijewka.pl