Tak się zdenerwował meczem, że wyrzucił telewizor przez okno

Piscy policjanci interweniowali na jednym z miejscowych osiedli. Otrzymali informację, że ktoś wyrzucił telewizor przez okno z trzeciego piętra. Okazało się że właściciel tak się zdenerwował po meczu piłki nożnej, wygranym przez drużynę z Niemiec, że wyrzucił swój telewizor przez okno. Funkcjonariusze wykazali się dużym zrozumieniem i pouczyli mieszkańca Pisza za popełnione wykroczenie.

Do niecodziennej interwencji doszło w niedzielę po godz. 22.00 na jednym z piskich osiedli. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że ktoś wyrzucił telewizor przez okno z trzeciego piętra.

– Na miejscu funkcjonariusze zauważyli leżący pod blokiem rozbity telewizor. Bardzo szybko ustalili, że wyrzucił go właściciel mieszkania znajdującego się na trzecim piętrze. Natychmiast poszli do tego mieszkania, aby sprawdzić co się tam dzieje – poinformowała podkom. Anna Szypczyńska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piszu. – W rozmowie z 53-letnim właścicielem lokalu ustalili, że oglądał mecz finałowy Pucharu Konfederacji w piłce nożnej, gdzie zmierzyła się drużyna Niemiec i Chile. Mężczyzna kibicował zespołowi z Chile, tymczasem wygrała ekipa z Niemiec. Wzbudziło w nim to ogromny gniew i postanowił wyrzucił telewizor przez okno. Nie sądził, że będzie się to wiązało z wizytą funkcjonariuszy policji w jego mieszkaniu.

Kibic przeprosił funkcjonariuszy za swoje zachowanie i obiecał, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Policjanci wykazali zrozumienie dla rozgoryczonego fana piłki nożnej i za popełnione wykroczenie pouczyli mężczyznę.