Wędkarski Dzień Dziecka-w niedzielę zapraszamy nad Pisę

Koła PZW „Roś” i „Śniardwy” w Piszu zapraszają dzieci i młodzież do udziału w zawodach spławikowych z okazji Dnia Dziecka. Najstarszej piskiej imprezie, która nieprzerwanie odbywa się już od ponad dwudziestu lat.

Impreza odbędzie się już po raz dwudziesty drugi i każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem wędkarskiego „narybku” piszan.

Wędkarski Dzień Dziecka nad Pisą w tym roku odbędzie się już po raz dwudziesty drugi. Impreza jest świetną propozycją na spędzenie niedzieli w gronie rodziny, gdyż uczestnikom rywalizującym w zawodach towarzyszą zwykle rodzice, dziadkowie i babcie, wujkowie, ciocie, bracia czy siostry.

W tym roku wędkarska rywalizacja dla dzieci odbędzie się już w najbliższą niedzielę 4 czerwca. By wziąć udział w zawodach nie trzeba mieć karty wędkarskiej, wystarczą chęci. Zbiórka uczestników o godz. 8 w parku miejskim od strony Piskiego Domu Kultury. Zapisy przed zawodami. Uczestnicy powinni posiadać aktualną legitymację szkolną i być z opiekunem. Warto też wciąć z sobą coś od deszczu.

Zawody rozegrane zostaną w dwóch kategoriach wiekowych 7 – 10 lat i 11 – 14 lat. Na uczestników tradycyjnie czeka moc atrakcyjnych nagród, upominków i słodkości.